مقاله ها

بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران

بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران-میکروبلیدینگ

آکادمی سحر جدیدی به عنوان یکی از بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران، انواع خدمات زیبایی ابرو شامل فیبروز، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و … را به صوت تضمین شده ارائه مینماید.

فیبرو ابرو یکی از حساس ترین مسائل خانم هاست. می توان گفت که دلیل این امر این است که حالت صورت شما به طور کلی با تغییر شکل ابرو تغییر می کند. عموماً کسانی که از وضعیت فعلی ابروهای خود راضی نیستند، سعی می کنند با روش هایی مانند برداشتن ابرو و رنگ کردن، فرم ابروهای خود را تغییر دهند. اما همه این روش ها نیازمند تلاش مداوم و تجدید در کوتاه مدت هستند.

هر روز حداقل 10 تا 15 دقیقه طول می کشد تا ابروهای خود را رنگ کنید. آرایش دائمی راه حلی برای خانم هایی است که نمی خواهند این زمان را تلف کنند و می خواهند همیشه ابروهای زیبایی داشته باشند. انجام آرایش دائمی ابرو با روش های مختلف امکان پذیر است. یکی از شناخته شده ترین و مرجح ترین روش ها در بین این روش ها، تکنیک ژاپنی میکروبلیدینگ است.

برای دریافت مشاوره با آکادمی سحر جدیدی تماس بگیرید.

فیبروز ابرو چیست؟-بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران

اگر روش فیبروز را ساده بیان کنیم، می توان گفت که این یک تکنیک دستی کشیدن ابرو است. ساخت ابرو با روش فیبروز به دلیل طبیعی و دستی بودن از روش های دیگر انتخاب می شود. در روش فیبروز از سوزن های متفاوتی نسبت به سوزن های دیگر روش های تکنیک آرایش دائم مو استفاده می شود. این سوزن ها به سوزن های متعدد معروف هستند و 3 برابر نازکتر از سوزن های مورد استفاده در روش های دیگر هستند.

در فرآیند فیبروز از سوزن های استریل یکبار مصرف استفاده می شود. رنگ انتخاب شده مطابق با رنگ ابروی شما با سوزن در لایه اپیدرم پوست پردازش می شود و طرحی که قبلاً تعیین کرده اید ایجاد می شود. از آنجایی که این فرآیند با کشیدن یک به یک موهای نازک انجام می شود، ظاهری بسیار طبیعی به دست می آید و نتیجه ای غیرقابل تشخیص از ابروهای واقعی به دست می آید.

از آنجایی که رنگ در فرآیند فیبروز به اپیدرم تبدیل می شود، برخلاف روش های دیگر به عنوان یک روش نیمه دائمی شناخته می شود. اگرچه ماندگاری آن بسته به نوع پوست متفاوت است، اما معمولاً حدود 1 سال است.

بعد از عمل، رنگ ابروهای شما ممکن است تیره تر به نظر برسد. در عرض 2 تا 3 هفته، ابروهای شما رنگ اصلی خود را به دست می آورند زیرا رنگ اضافی از بین می رود. رنگ های مورد استفاده برای کشیدن ابرو کاملا طبیعی و دارای مجوز هستند.

همه چیز درباره فیبروز ابرو

اگر قصد دارید در بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران، آرایش دائمی ابرو انجام دهید، مسائل زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. برای انجام آرایش ابرو دائمی به چه نکاتی توجه کنیم؟ اول از همه، باید در انتخاب مرکزی که روش فیبروز ابرو را در آن انجام می دهید بسیار دقت کنید. فردی که آرایش دائمی را انجام می دهد باید در زمینه کاری خود متخصص بوده و آموزش دیده باشد. برای شخصی که برنامه را اجرا می کند، به دلایل زیادی، از طراحی ابرو گرفته تا انتخاب رنگ، از فرآیند اعمال تا مراقبت های پس از استفاده، متخصص بودن مهم است. بعد از اینکه تصمیم به استفاده از ابرو میکروبلیدینگ گرفتید، حتما بپرسید که از کدام رنگ ها استفاده می شود. مطمئن شوید که رنگ ها طبیعی و دارای مجوز هستند. جدا از این نکته بسیار مهم این است که سوزن های استفاده شده یکبار مصرف هستند. بهترین قسمت میکروبلیدینگ این است که بعد از استفاده هیچ گونه آسیبی به ابروهای شما وارد نمی شود و می توانید به زندگی روزمره خود از جایی که آن را رها کرده اید ادامه دهید. قرمزی بیش از حد، تورم و غیره. در ناحیه ابروی شما در صورت مشاهده عوارض جانبی مانند، حتما با متخصص خود مشورت کنید.

چقدر  طول میکشد تا فیبروز ابرو ترمیم شود؟

تقریباً 30 روز طول می کشد تا ابروهای شما پس از فیبروز ابرو به طور کامل ترمیم شوند. در این دوره، ممکن است پوسته پوسته شدن جزئی روی ابروهای شما ایجاد شود. شما باید منتظر بمانید تا این پوسته ها بدون دخالت خود به خود جدا شوند. برداشتن پوسته ها ممکن است باعث از هم پاشیدگی رنگ شود. جزئیات دیگری که باید به آن توجه کنید این است که توصیه های تعمیر و نگهداری متخصص خود را به طور کامل دنبال کنید. کاری که برای به دست آوردن نتیجه خوب باید انجام دهید این است که بعد از عمل استفاده از پماد توصیه شده را نادیده نگیرید، در پوسته پوسته ها دخالت نکنید، ناحیه ابروهای خود را خراش ندهید، و از آرایش در ناحیه اعمال شده تا حداقل 10 روز استفاده نکنید.

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو معمولاً 1 سال است. این دوره بسته به نوع پوست متفاوت است. به عنوان مثال، در پوست های بسیار چرب، این مدت ممکن است به 10 ماه کاهش یابد زیرا رنگدانه ها به سرعت محو می شوند. پس از این مدت، با اعمال مجدد این روش، می توان ماندگاری میکروبلیدینگ را افزایش داد.

روند انجام فیبروز ابرو

برای انجام آرایش دائمی ابرو در بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران باید یک سری از افدامات انجام شود.

برنامه فیبروز با صحبت در مورد شکل ابرویی که می خواهید با متخصصی که تصمیم به انجام این برنامه دارید شروع می شود. پس از تصمیم گیری در مورد شکل و رنگ ابرو، اعمال شروع می شود. این مراحل تقریباً 1-2 ساعت طول می کشد. می توانیم پاسخ سوال “مراحل برنامه چیست؟” را جمع آوری کنیم. تحت چند عنوان

برنامه ریزی

ابتدا فرم ابروی مورد نظر خود را به ما می گویید و همراه با متخصص، فرم ابرویی که بیشتر به چهره شما می آید و با آخرین ترندها همخوانی دارد انتخاب می شود.

نقاشی مقدماتی

شکل ابرویی که انتخاب می کنید روی صورت شما کشیده می شود تا ببینید چگونه به نظر می رسد، و اصلاحات و اضافات انجام می شود.

انتخاب یک رنگ

هنگامی که شکل ابروی شما به وضوح مشخص شد، رنگ مورد استفاده انتخاب می شود. هنگام انجام این انتخاب، رنگ مو، رنگ پوست و رنگ ابروی شما نیز در نظر گرفته می شود.

فرآیند فیبروز ابرو

مدل تعیین شده با سوزن های یکبار مصرف روی ابروهای شما اعمال می شود. ترسیم تا بدست آوردن تصویر مورد نظر ادامه می یابد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *