مقاله ها

تتو رژ لب

تتو رژ لب-تتو

تتو رژ لب که به خصوص در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است برای تغییر رنگ لب ها با رنگ دائمی استفاده می شود.این یک تکنیک برای برجسته تر کردن لبهاست. به این ترتیب می توان لب های برجسته تری داشت. بزرگترین مزیت برنامه این است که لب هاطبیعی به نظر می رسد و ماندگاری بالایی دارد.

تتو رژ لب چیست؟

تتو رژ لب عملی است که با استفاده از رنگ تتو لب رنگی با سوزن مکانیکی، رنگ لب را به صورت نیمه دائمی افزایش می دهد. به عبارت دیگر، می توان آن را به عنوان یک خالکوبی دائمی آرایشی تعریف کرد.

تتو دائمی در واقع شبیه به تکنیک های سنتی تتو است. این خالکوبی که معمولاً 2 تا 3 سال روی لب ماندگاری دارد، رنگی دلپذیر و جذاب به لب ها می دهد.

 تتو رژ لب مخصوصاً توسط افرادی که لب های بسیار کم رنگ دارند ترجیح داده می شود. این روش که برای حجم دادن به لب ها نیز اعمال می شود، ممکن است در روزهای اول کمی مصنوعی به نظر برسد. با این حال، با گذشت روزها، رنگ طبیعی می شود، تورم فروکش می کند و ظاهر به بهترین شکل می شود.

چگونه تتو رژ لب انجام میشود؟

برای فرآیند تتو رژ لب که در مرکز ما انجام می‌شود، متخصص ما ابتدا یک رنگ بی‌نظیر برای لب‌های شما ایجاد می‌کند. با توجه به ظاهری که می خواهید هر رنگ مطابق با رنگ لب شما و آنچه می خواهید سفارش می شود. به این ترتیب، می توانید رنگ لب مورد نظر خود را پس از انجام تکنیک به دست آورید.

پس از انتخاب رنگ لب، کارشناس ما با استفاده از مداد لب یا رژ لب، خالکوبی لب شما را نقشه می‌کشد و اطمینان حاصل می‌کند که به شکل دلخواه شما انجام میشود. سپس یک کرم بی حس کننده موضعی روی لب های شما می زند. به این ترتیب از احساس درد جلوگیری می شود.

بعد از اینکه کرم بی حس کننده شروع به اثر کرد، متخصص ما شروع به خالکوبی رنگدانه روی لب های شما با تفنگ مکانیکی می کند. در حین انجام عمل، احساس خفیف خفیف روی لب های خود خواهید داشت.

برنامه از شروع تا پایان تقریباً 1.5 ساعت طول می کشد. بلافاصله پس از قرار ملاقات، لب های شما بسیار تیره تر از زمان بهبودی به نظر می رسند. رنگ بهبود یافته تقریباً 30 تا 50 درصد روشن تر از نتایج اولیه به نظر می رسد. یعنی رنگ تیره بعد از اعمال به مرور زمان روشن می شود و به رنگ مورد نظر شما می رسد.

ماندگاری تتو رژ لب چقدر است؟

فرآیند تتو رژ لب اغلب با روش تاتو کلاسیک اشتباه گرفته می شود. اگرچه از نظر روش شبیه خالکوبی هستند، اما کاربردهای آرایش دائم اساساً متفاوت هستند.

در فرآیند رنگ آمیزی و سایر کاربردهای آرایش دائمی، سوزن به اندازه خالکوبی عمیق نمی شود. رنگ های آرایش دائمی کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. در عین حال، از آنجایی که روی لایه بالایی پوست به نام اپیدرم اعمال می شود، نمی توان ماندگاری این روش را با ماندگاری یک خالکوبی دائمی مقایسه کرد.

در حالی که خالکوبی یک برنامه کاربردی است که برای تمام عمر روی پوست باقی می ماند، رنگ دائمی لب به طور متوسط ​​2 تا 3 سال دوام می آورد. زمان ماندگاری بسته به مراقبت از لب که فرد استفاده می کند، ساختار لب ها و ویژگی های پوست متفاوت است.

مزایای تتو لب چیست؟

مزایای تتو رژ لب به شرح زیر است:

  • اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.
  • صورت شما را با لب هایی با ظاهری طبیعی و شاداب برجسته می کند.
  • به کسانی که به محصولات آرایش سنتی حساسیت دارند کمک می کند.
  • تعادل چشمگیر را به صورت شما اضافه می کند.
  • ظاهر کامل تری روی لب های شما ایجاد می کند.
  • عیوب روی لب را پنهان می کند.
  • راحتی در آرایش روزانه را فراهم می کند.

علاوه بر رنگ، که می‌تواند جایگزین رژ لب معمولی شود، تتو رژ لب می‌تواند به شما کمک کند خطوط لب را در صورتی که ناهموار یا ضعیف است اصلاح کنید . می‌تواند جای زخم‌های باقی‌مانده از زخم‌های سرد، ضربه‌های قبلی، عمل‌های جراحی را از بین ببرد یا زمانی که نیاز به بازسازی شکاف لب دارید می‌تواند جایگزین مناسبی برای جراحی باشد.

قیمت تتو دائمی لب چقدر است؟

قیمت تتو رژ لب در افراد مختلف متفاوت است. چون ساختار لب همه یکسان نیست. برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با ما تماس بگیرید یا به مرکز ما مراجعه کنید.

آیا تتو لب خطرناک است؟

 فرآیند تتو رژ لب توسط متخصصان با استفاده از رنگ ها و رنگدانه های طبیعی انجام می شود. اقدامات انجام شده در این شرایط هیچ آسیبی برای سلامتی شما ندارد.ولی باید راجع به مرکز انجام خدمات تتو خود تحقیقات کامل را انجام داده و از مرغوبیت مواد و وسایل متخصص اطمینان حاصل نمایید.

سحر جدیدی را در اینستگرام دنبال کنید

چند روز طول می کشد تا فرایند تاثیر بگذارد؟

اگر چه رنگ مورد نظر کاملاً چهار هفته پس از اعمال تثبیت می شود، تاچ آپ پس از شش هفته انجام می شود.

آیا بعد از عمل باید رژ لب بزنم؟

پس از رنگ آمیزی دائمی، از رژلب برای مدت معینی استفاده نکنید.

بعد از تتو لب چه کارهایی را نباید انجام داد؟

در این مرحله متخصص پوست توصیه می کند از مواد آرایشی مبتنی بر روغن یا اکسیژن استفاده نکنید، از فعالیت بدنی، حمام ترکی و سونا نیز اجتناب کنید

در چند جلسه انجام میشود؟

درخواست در یک جلسه تکمیل می شود.

آیا می توانم بعد از تاتو لب از رژ لب استفاده کنم؟

در 24 ساعت اول پس از درمان، از رژ لب یا هر گونه آرایش دیگری روی لب های خود استفاده نکنید. این به جوهر زمان می‌دهد تا ببندد و از لک شدن آن جلوگیری کند. همچنین مهم است که از چین دادن یا خراشیدن لب خودداری کنید، زیرا این امر می‌تواند باعث محو شدن زودرس جوهر شود.

محبوب ترین رنگ تتو رژ لب چیست؟

محبوب ترین رنگ تتو رژ لب می تواند بسته به گرایش ها و ترجیحات شخصی متفاوت باشد، اما برخی از گزینه های محبوب عبارتند از سایه های صورتی، قرمز و برهنه . در نهایت، بهترین رنگ برای شما به ترجیحات فردی و رنگ پوست شما بستگی دارد.

ماندگاری خالکوبی رژ لب چقدر است؟

لب یک انتخاب محبوب برای خالکوبی است، اما به اندازه سایر قسمت های پوست شما دائمی نیست. در حالی که خالکوبی معمولاً برای همیشه ماندگار است، خالکوبی لب معمولاً فقط یک تا پنج سال دوام دارد. این به دلیل چرخش سریع سلول ها در ناحیه لب است که جوهر را به سرعت می ریزد.ممکن است بین 1 تا 5 سال طول ماندگاری داشته باشد. (نتایج متفاوت است) – این واقعاً به نحوه بهبودی بدن شما بستگی دارد، همه افراد متفاوت هستند… اما تعمیر و نگهداری آن بسیار کم است.

جمع بندی

 حجیم شدن و خوش رنگ بودن لب ها یکی از دغدغه های مهم زنان این روزهاست. اگرچه دهان همیشه یکی از حساس ترین قسمت های بدن بوده است، اما به نظر می رسد در قرن بیست و یکم توجه دختران را به خود جلب می کند.

دلایل زیادی برای متوسل شدن به رنگدانه دائمی وجود دارد. اما آنچه مهم است انجام تتو در یک مرکز مناسب و قابل اعتماد است. انتخاب حرفه‌ای‌ترین حرفه‌ای به این معنی است که مطمئن شوید رنگی دارید که کاملاً با پوست شما مطابقت دارد، خیالتان راحت است که رنگدانه‌هایی دارید که با پوست شما مناسب است و باعث نمایان شدن زیبایی لب هایتان میشود، بدون ایجاد عوارض جانبی ناخوشایند، مانند التهاب، و مهم‌تر از همه داشتن مدت زمان کافی.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *