مقاله ها

تفاوت ابروهای پودری و میکروبلیدینگ

تفاوت ابروهای پودری و میکروبلیدینگ-ایرو

ابروها نقش بزرگی در دنیای زیبایی امروز دارند. روش های مختلفی وجود دارد که میتوانید به ابرو های خود حالت دهید و نقص آن ها را برطرف کنید که محبوب ترین روش بین زیبا جویان میکروبلیدینگ است. در ادامه مقاله به این موضوع بیشر میپردازیم تا تفاوت ابروهای پودری و میکروبلیدینگ را متوجه شوید.

اگر اثر میکروبلیدینگ آنطور که می‌خواهید ابروهایتان شکل بگیرد نباشد، یا اگر ظاهر ابرو های پودری را به مداد ترجیح می دهید نگران نباشید. خوشبختانه برای شما، روش های مختلف برای خالکوبی ابرو وجود دارد، مانند ابروهای پودری.

ابرو های پودری چیست؟

ابروهای پودری (همچنین به عنوان تاتو ابروهای پودری یا ابروهای سایه دار نیز شناخته می‌شود) یک روش آرایش نیمه دائمی برای تقویت ابرو است که در آن هنرمند با دستگاه خالکوبی که با تکنیک نقطه‌گذاری یا پیکسل‌سازی طراحی شده است، رنگدانه‌های PMU را در لایه‌های بالایی پوست وارد می‌کند.

در نتیجه، جلوه ابروهای پودری حاصل می شود و ابروهای مه آلود و پودری ایجاد می شود. این تکنیک شبیه میکروسهینگ است، اما نتایج چشمگیرتر است.

کل روش پودر ابرو شبیه روش میکروبلیدینگ است، اما تکنیک مورد استفاده متفاوت است و نتیجه نهایی نیز متفاوت است.

تفاوت بین ابروهای پودری و میکروبلیدینگ چیست؟

اگرچه این دو روش تا حدودی شبیه به هم هستند، یعنی هر دو شامل وارد کردن رنگدانه توسط هنرمند در لایه‌های سطحی پوست شما می‌شوند، تکنیک استفاده شده متفاوت است، و همچنین نتیجه، که بزرگترین تفاوت بین ابروهای پودری و میکروبلیدینگ است.

میکروبلیدینگ ضربات انفرادی شبیه موهای ابرو ایجاد می کند، در حالی که ابروهای پودری نقاط ریز ایجاد می کنند تا ابرویی مه آلود و پر از پودر ایجاد کنند. با انجام این کار، نتیجه شبیه به ظاهر استفاده از آرایش است که شامل سایه ای در زیر موها می شود.

کل فرآیند یک فرآیند دو مرحله‌ای است، و شامل وارد کردن اولیه رنگدانه و لمس کردن است .

ابروهای پودری پری مورد نظر ابروهای شما را به شکل قوس سفارشی ایجاد می کند که به بهترین شکل با ویژگی های صورت شما مطابقت دارد و زیبایی طبیعی شما را به نمایش می گذارد.

میکروبلیدینگ یا ابرو های پودری کدام مناسب تر است؟

مزیت ابروهای پودری نسبت به میکروبلیدینگ این واقعیت است که ابروهای پودری کمی بیشتر از میکروبلیدینگ دوام می‌آورند که به طور متوسط ​​حدود 18 ماه بدون تاچ آپ است. انتخاب بین میکروبلیدینگ در مقابل ابروهای پودری به این بستگی دارد که شما کدام مدل را ترجیح می دهید. بر خلاف میکروبلیدینگ، ابروهای پودری کاملا طبیعی به نظر نمی رسند، بلکه بیشتر شبیه آرایش صورت روی نقطه هستند.

تکنیک آمبره ابرو

یک روش محبوب برای ایجاد ابروهای پودری، ایجاد اثر ombre پودری است.

این نسخه به روشی مشابه ابروهای پودری اصلی انجام می شود، اما هنرمند از الگوی اشباع خاصی پیروی می کند. اثر ombre به این معنی است که قسمت داخلی ابرو روشن‌تر است و به تدریج به سمت دم تیره‌تر می‌شود. این باعث می‌شود ظاهری سه‌بعدی ایجاد شود.

ابروهای پودری برای چه کسانی مناسب است؟

درست مانند هر روش آرایشی نیمه دائمی، اکثر افراد واجد شرایط به عنوان کاندیدای خوب برای روش پودر ابرو هستند، اگرچه در مورد شرایط پزشکی برخی محدودیت ها وجود دارد.

همچنین، یک گزینه عالی برای افرادی که پوست چرب دارند نیز است(تکنیک های دیگر میتواند برای افرادی که پوست چرب دارند مناسب نباشد). برخی از درمان‌های PMU نمی‌توانند نتایج رضایت‌بخش و طولانی‌مدتی را در افرادی با چنین پوستی ارائه دهند، اما این روش متفاوت است.

با این حال، موارد خاصی وجود دارد که مشتریان باید قبل از انتخاب این روش در نظر داشته باشند.

تکنیک ابرو پودری برای چه کسانی مناسب نیست؟

شرایط خاصی از قبل شما را از داشتن ابروهای پودری منع می کند. اگر در هر یک از دسته‌های زیر قرار می‌گیرید، دریافت درمان برای شما ایمن نیست:

 • افراد مبتلا به دیابت (فقط با تایید پزشک)
 • افرادی که تحت شیمی درمانی هستند.
 • افرادی که هر گونه اختلال خونریزی دارند.
 • افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند (با پزشک خود مشورت کنید و ببینید آیا می توانید داروها را متوقف کنید)
 • افرادی که اخیراً تزریق بوتاکس یا پرکننده‌ها در ناحیه مورد نظر انجام داده‌اند (حداقل 2 هفته صبر کنید تا ابروهای خود را تاتو کنید)
 • افراد مبتلا به عفونت یا بیماری های ویروسی
 • افراد مبتلا به تحریکات پوستی، روزاسه یا پسوریازیس در نزدیکی ناحیه تحت درمان.
 • افرادی که اخیراً پوستشان را برنزه کرده اند.

اگر تاییدیه پزشک داشته باشم چه می شود؟

دانستن آن بسیار مهم است این است که افرادی هستند که علی رغم داشتن شرایط خاص پزشکی می توانند تحت عمل پودر ابرو قرار گیرند، اما فقط با تایید پزشک. این شامل افراد مبتلا به:

 • فشار خون بالا کنترل نشده
 • دیابت
 • پیوند عضو
 • ضربان ساز یا مشکلات عمده قلبی
 • صرع
 • هر نوع درمان، دارو یا بیماری که سیستم ایمنی را به خطر بیندازد.

مزایای ابروهای پودری چیست؟

انتخاب ابروهای پودری مزایای زیادی دارد. این روش از روش سنتی خالکوبی استفاده می کند، به این معنی که نتایج طولانی تر است. علاوه بر این، این روش با انواع پوست، از جمله پوست های چرب که می تواند برای میکروبلیدینگ مشکل ساز باشد، کار می کند. اکثر مشتریان پس از 12 تا 18 ماه برای افزایش رنگ مراجعه می کنند. در نهایت، ابرو نسبت به روش کلاسیک میکروبلیدینگ بسیار برجسته تر و چشمگیرتر به نظر می رسد. نتایج شبیه به ظاهر پوشیدن پودر ابرو است.

آیا می توان میکروبلادینگ را با ابرو های پودر ترکیب کرد؟

خوب است بدانید که تکنیک پودر ابرو را می توان با میکروبلیدینگ ترکیب کرد. اثری که این ترکیب ایجاد می‌کند، میکروبلیدینگ پودری یا ابروهای ترکیبی است – موهای بسیار ظریفی که با سایه‌زنی صاف برای ابروهای برجسته پر می‌شوند.

این پروسه چقدر طول می کشد؟

درمان کامل ابروهای پودری معمولاً حدود 2 ساعت طول می کشد. طول درمان بیشتر به میزان تجربه هنرمند بستگی دارد.

چگونه برای درمان خود آماده شوید؟

حال که تفاوت ابروهای پودری و میکروبلیدینگ را فهمیدید و تصمیم گرفتید کدام را میخواهید انجام دهید باید بدانید آماده سازی درست کلید موفقیت آمیز درمان است! قبل از قرار ملاقات شما، ما باید یک پچ تست و بررسی سلامت پزشکی انجام دهیم تا مطمئن شویم به هیچ یک از محصولاتی که استفاده می کنیم حساس نیستید. یک درمان ایمن برای شما ما به مشتریان توصیه می کنیم حداقل 24 ساعت قبل از ملاقات از مصرف الکل، آسپرین، کافئین یا هر مکمل دیگری که می تواند خون را رقیق کند، خودداری کنند، زیرا این کار می تواند خونریزی را افزایش دهد و منجر به احتباس ضعیف شود. البته باید قبل از قطع هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید.

لطفاً به مدت 2 هفته قبل از قرار ملاقات، ابروهای خود را اپیلاسیون، رنگ آمیزی نکنید، ما دوست داریم تا حد امکان از رشد موی طبیعی در هنگام نقشه برداری ابروهای خود استفاده کنیم، این نتیجه طبیعی تری را تضمین می کند! اگر در مورد درمان خود نگران هستید، لطفاً به ما اطلاع دهید، ما همیشه خوشحالیم که به هر سؤالی که دارید پاسخ می دهیم تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

با آکادمی سحر جدیدی در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *