مقاله ها

جدید ترین مدل های خط چشم

جدید ترین مدل های خط چشم-بن مژه

خط چشم یکی از محبوب ترین و همه کاره ترین محصولات زیبایی است که در کیف های آرایش همه یافت می شود. استفاده از خط چشم یا انجام تاتو خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری شما دارد. مسئله این است که بسیاری از ما برای مدت طولانی به روش خاصی برای استفاده از خط چشم عادت کرده‌ایم و در مورد استفاده کامل از خط چشم خود خلاقیت به خرج نمیدهیم. در ادامه مقاله جدید ترین مدل های خط چشم را برای شما آورده ایم.

انواع مختلف خط چشم 

قبل از اینکه به تکنیک های جدید ترین مدل های خط چشم بپردازیم، بیایید انواع خط چشم را بشناسیم. هرچه آنها را بهتر بشناسید، استفاده از محصول مناسب برای آن هدف آسان تر خواهد بود.

خط چشم مدادی

اگر این اولین تلاش شماست، ممکن است مداد را ترجیح دهید. این نیز می تواند تمرین خوبی برای شما باشد. فرم قلم دارای نوک سخت و نوک تیز است. بنابراین کنترل آن نسبت به انواع دیگر کمی ساده تر است.

خط چشم دیپلاینر

کشیدن دمی که به طور طبیعی باریک می شود با خط چشم که نوک آن کمی ضخیم تر از خط چشم مدادی است کمی دشوار است. با این حال، اگر دم آنقدرها برای شما مهم نیست، می توانید از یک دیپلاینر استفاده کنید.

خط چشم مایع

 از آنجایی که نوک آن بسیار نازک و انعطاف پذیر است، کنترل آن کمی دشوارتر از انواع دیگر است. می توان گفت که ایده آل ترین نوع خط چشم است، مخصوصا برای کسانی که می خواهند دم داشته باشند. از آنجایی که به شکل مایع است، به راحتی می توان آن را پراکنده کرد، بنابراین ممکن است بخواهید بعد از عادت کردن به آن از خط چشم مایع استفاده کنید.

خط چشم ژل/کرم

 به شکل کرم یا ژل است. برای اعمال، به یک برس خط چشم با نوک خم شده یا بریده نیاز دارید. برخی از خط چشم های ژله ای کرمی نیز با یک برس کوچک عرضه می شوند. با این حال، از آنجایی که نوک این برس ها به اندازه کافی نازک نیست، ممکن است هنگام استفاده در ساخت دم با مشکل مواجه شوید. از آنجایی که کرم های غلیظ هستند، هیچ مشکلی مانند خونریزی در هنگام استفاده وجود ندارد. هنگام استفاده با قلم مو، امکان اعمال آن به ضخامت و تیزی مورد نظر وجود دارد.

تکنیک های کشیدن جدید ترین مدل های خط چشم

  • قبل از اینکه شروع به کشیدن خط چشم کنیم، بیایید دقیقاً به محل استفاده از خط چشم پاسخ دهیم . خط چشم در یک نوار نازک اعمال می شود که از پایه مژه ها شروع شده و به دم ختم می شود. اما در صورت تمایل می توانید از دم و همچنین از داخل چشم شروع کنید. این موضوع مربوط به سبک برنامه شماست. شما می توانید آن را با هر دو تکنیک اعمال کنید.
  • اگر می خواهید با کشیدن دم شروع کنید، به هیچ وجه با دست پلک خود را نکشید. زیرا پوستی که در حین ساخت دم کشیده اید، هنگام رها کردن آن، همان اثر را نخواهد داشت. بنابراین باید جلوی آینه به خود نگاه کنید و چشمان خود را مطابق با ظاهر طبیعی آنها بکشید. 
  • ابتدا با کشیدن یک خط نازک در پایه مژه های خود شروع کنید. همیشه باید تمرین خود را با یک خط باریک شروع کنید. این خط را بعداً به تدریج ضخیم تر کنید. به این ترتیب حتی اگر اشتباه کنید، خط چشم ضخیم تر شده و روی هر دو چشم یکسان می شود. وقتی در آینه به خود نگاه می کنید، تصور کنید دم خط چشم شما به کجا ختم می شود. هر جا که تصمیم گرفتید به پایان برسانید، یک نقطه را در آنجا قرار دهید تا پایان کار بسیار آسان تر شود. در سطحی که نقطه به پایان می رسد برای چشمان خود خط بکشید. این نوک خط را با نوک خط چشمی که قبلا کشیده اید وصل کنید و به این ترتیب دم را تمام کنید. 

جدید ترین مدل های خط چشم – چگونه خط چشم نازک بزنیم؟

کشیدن خط چشم نازک در اولین تلاش بسیار دشوار است. دلیل این امر این است که اگر کوچکترین اشتباهی مرتکب شوید باید آن را حذف کرده و دوباره بگیرید. حتی اگر با خط چشم ضخیم یک خط کج بکشید، می توان با گذر از روی آن، آن را اصلاح کرد. با این حال، چنین وضعیتی در کاربرد نازک وجود نخواهد داشت. به طور خلاصه، جایی برای خطا در کاربرد خوب وجود ندارد. اگر بپرسید که چگونه خط چشم نازک بکشیم و چقدر راحت می توان آن را اعمال کرد، باید از ابتدا بگوییم که این کار آسان نخواهد بود. اما البته غیرممکن نیست.

اگر می خواهید یک خط چشم نازک با دم داشته باشید، همانطور که قبلا گفتیم، یکی از ترفندها این است که یک نقطه کوچک در جایی که می خواهید دم به پایان برسد، بگذارید. سعی کنید با یک حرکت خط را از انتها تا گوشه چشم بکشید. اگر آهسته حرکت کنید، ممکن است دستتان بلرزد و برنامه شما مختل شود. به همین دلیل، تلاش برای سریع بودن در تمرینات برای یادگیری شما نیز مفید است. در این مرحله نترسید. اگر چند بار امتحان کنید، می بینید که آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست.

خط چشم با توجه به نوع پلک

حالا بیایید در مورد نحوه کشیدن خط چشم با توجه به نوع چشم خود صحبت کنیم.

 خط چشم برای چشم های درشت:

از آنجایی که خط چشم کاربردی است که چشم ها را کوچکتر نشان می دهد، می توانید به اندازه دلخواه برای مژه های بالا و پایین استفاده کنید.

جدید ترین مدل های خط چشم – خط چشم برای چشم‌های کوچک:

اگر می‌خواهید چشم‌های کوچک خود را بزرگ‌تر نشان دهید، می‌توانید از خط چشم نیمه‌ای استفاده کنید که به سمت بیرون متمرکز شود. اگر آن را روی مژه های پایینی خود بمالید، چشمانتان حالت بادامی به خود می گیرد.

جدید ترین مدل های خط چشم – خط چشم برای افتادگی پلک:

این نوع چشم سخت ترین خط چشم است. زیرا برای پوست اضافی پلک باید یک خط بسیار نازک کشیده شود. اگر دچار افتادگی پلک هستید، توصیه می کنیم هم خط چشم نازک و هم بدون دم بزنید.

کاربرد برای چشم بادامی:

می توانید خط چشم را بدون دم، از داخل چشم شروع کرده و به سمت بیرون بکشید. از آنجایی که این نوع چشم ایده‌آل‌ترین نوع چشم برای کاربرد است، هدف سایر انواع چشم دستیابی به شکل چشم بادامی است.

کاربرد چشم‌های گرد:

اگر چشم‌های گرد دارید، می‌توانید به اندازه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید، زیرا می‌خواهید چشم‌هایتان را بزرگ‌تر از آنچه هستند نشان دهید. اما در حین انجام این کار باید دقت داشته باشید که خطی به ضخامت یکسان در داخل و خارج چشم خود بکشید.

کاربرد برای چشم های بلند:

 اگر چشم های بلند و نازکی دارید، باید از داخل چشم شروع به نازک شدن کرده و به سمت بیرون ضخیم کنید. می توانید نیم خط چشم را به پایین مژه های پایینی خود بزنید. به این ترتیب می توانید دید وسیع تری داشته باشید.

خط چشم برای چشم‌هایی که به هم نزدیک هستند:

اگر چشم‌های شما خیلی نزدیک به هم هستند، باید از زدن آن به قسمت داخلی یا پایین چشم خودداری کنید تا از ایجاد نمای نزدیک‌تر جلوگیری کنید. هرچه بیشتر برنامه را به سمت بیرون چشمان خود بمالید، چشمان شما از یکدیگر دورتر ظاهر می شوند.

کاربرد چشم‌هایی که از هم دور هستند:

اگر چشم‌های شما دور از هم هستند، باید آن‌ها را نزدیک به هم نشان دهید. برای این کار باید توجه را به قسمت داخلی چشم خود جلب کنید. به همین دلیل باید اپلیکیشن را از گوشه چشم شروع کنید. مراقب باشید از خط چشم دم استفاده نکنید زیرا توجه را به گوشه های بیرونی چشم شما جلب می کند.

پست آموزش رایگان تاتو خط چشم را در اینستگرام سحر جدیدی مشاهده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *