مقاله ها

ریمو تتو ابرو

ریمو تتو ابرو

افرادی که تتو نادرست ابرو انجام داده اند ممکن است بعداً به دلیل دوست نداشتن، بی حوصلگی یا دلایل مربوط به سلامت بخواهند اتتو ابرو خود را ریمو کنند. مقداری از رنگ مورد استفاده برای تاتو ابرو به مرور زمان از بدن حذف می شود.

با این حال، از یک محلول ویژه برای پاک کردن کامل آن استفاده می شود. پس از اتمام فرآیند پاک کردن، ناحیه کاربرد ضد عفونی شده و فرآیند تکمیل می شود

ریمو تتو ابرو چیست و چگونه انجام میشود؟

متاسفانه در سال های اخیر تعداد افرادی که به دلیل اعمال نادرست تکنیک، ابروهای خود را ریمو کرده اند کم نیست!.روش های اشتباه، مواد بی کیفیت استفاده شده و روش های اعمال شده توسط افراد نالایق تغییر سلیقه مشتری می تواند منجر به نتایجی شود که فرد را در شکل و رنگی که برای صورت مناسب نیست ناراضی کند. اگرچه رنگ های اعمال شده روی ابروها به مرور زمان توسط پوست پاک می شود، اما برداشتن ابرو برای کسانی انجام می شود که نمی خواهند صبر کنند.

استفاده از آن جلسه به جلسه جلو می رود و در هر جلسه به طور متوسط ​​20 تا 30 درصد رنگدانه از روی پوست پاک می شود. از یک دستگاه آرایش دائمی در برنامه استفاده می شود، اما نه یک رنگ، بلکه یک محلول خاص که امکان پاک کردن رنگ را فراهم می کند. قبل از استفاده از کرم بی حسی موضعی برای اطمینان از عدم احساس درد استفاده می شود. میانگین زمان استفاده 45 دقیقه و فواصل جلسات بسته به سن و نوع پوست متفاوت است، اما بین 30 تا 45 روز است.

یکی از سوالات متداول این است که چند جلسه طول می کشد تا نتیجه حاصل شود، اما نمی توان تعداد دقیق جلسات را ارائه کرد زیرا نمی دانیم برنامه ای که می خواهید حذف کنید چند وقت پیش ساخته شده است، کدام لایه پوستی که متخصص اعمال کرده و با کدام محصول. این امکان وجود دارد که رنگدانه های رنگی که از پوست بیرون می آیند در حین پاک کردن پوست مشاهده شود.

30 یا 45 روز پس از اتمام جلسات پاک کردن، می توان یک درخواست آرایش دائمی جدید انجام داد.

تکنیک و محلولی که در سالن ما انجام میشود پس از استفاده هیچ گونه اسکار، زخم یا فرورفتگی روی پوست فرد باقی نمی گذارد.

 

مدت زمان بهبودی بعد از هر بار انجام ریمو چقدر است؟

مدت زمان بهبودی پوست پس از انجام تکنیک ریمو حداکثر 1 هفته است و ابروها هرگز نباید در دو روز اول با آب یا محصولات آرایشی تماس پیدا کنند. از فعالیت هایی مانند دریا، استخر و حمام عمومی در دو هفته اول پس از استفاده باید اجتناب شود. در طول فرآیند بهبودی، پوسته های ابرو نباید برداشته شود و پماد توصیه شده توسط متخصص شما باید در فواصل زمانی توصیه شده استفاده شود.

بعد از ریمو ابرو ترمیم کننده های پیشنهادی ما را استفاده کنید

ریمو برو را برای چه کسانی نمی توان انجام داد؟

ریمو ابرو را می توان برای هر کسی اعمال کرد. اما افرادی که مشکلات پوستی دارند، به خصوص اگر دارو مصرف می کنند، حتما باید با متخصص یا پزشک مشورت کنند. 

آیا بعد از ریمو جای اسکار باقی میماند؟

در نتیجه برداشتن ابرو با لیزر، ممکن است جای زخم یا تغییر رنگ جزئی روی پوست ایجاد شود. با این حال، این زخم ها اغلب شروع به محو شدن می کنند و به مرور زمان مبهم می شوند. نوع پوست فردی که این روش را انجام می دهد، سازگاری آنها با روند بهبود و مراقبت از پوست نیز ممکن است بر روند بهبود اسکار تأثیر بگذارد. زمانی که این روش توسط پزشک متخصص انجام شود، احتمال ایجاد اسکار کمتر است.

پاک کردن تاتو ابرو چند جلسه طول می کشد؟

در لیزر ابرو می توان تعداد جلسات را با توجه به رنگ مورد استفاده، تکنیک اعمال شده، عمق، میزان رنگ استفاده شده و نوع لیزر مورد استفاده تعیین کرد. میانگین تعداد جلسات برداشتن ابرو می تواند بین 3-6 جلسه باشد.

ریمو تتو ابرو با لیزر

پرتوهای لیزر مواد رنگی زیر پوست را به قطعات بسیار کوچک در ناحیه آسیب دیده می شکنند و آنها را از بین می برند . خالکوبی های رنگی، سیاه و سفید و خالکوبی های مختلف را می توان به راحتی با پرتوهای لیزر از بین برد. به همین ترتیب، خط ابرو را می توان به طور کامل با لیزر پاک کرد.حذف با لیزر یکی از روش های موجود برای پاک کردن خالکوبی از جمله تاتو ابرو است. لیزر با شکستن ذرات جوهر در پوست عمل می کند و به بدن اجازه می دهد تا به طور طبیعی آنها را از بین ببرد. تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف کامل بسته به اندازه، رنگ و سن تاتو متفاوت است.


برای اطلاع از شرایط انجام ریمو ابرو با ما تماس بگیرید

آمادگی برای انجام ریمو تتو ابرو

 • لطفاً 4 هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، تخت های برنزه کننده یا محصولات برنزه کننده تقلبی خودداری کنید.

 • قبل از درمان تمام آرایش، کرم ها و روغن ها را پاک کنید.

مراقبت های بعد از ریمو

 • یک پد نچسب را روی خالکوبی قرار دهید تا زمانی که خوب شود.

 • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در ناحیه تحت درمان خودداری کنید. از کرم ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید. هر 2 ساعت یکبار در معرض آفتاب روی ناحیه تحت درمان قرار دهید.

 • ناحیه تحت درمان را حداقل روزانه با آب و صابون ملایم تمیز کنید و سپس خشک کنید. 

 • ناحیه را مالش یا خراش ندهید.

 • ناراحتی ممکن است با استفاده از بسته های ژل خنک یا مصرف پاراستامول تسکین یابد.

 • در صورت بروز تاول، با استفاده از آلوئه ورا 3 بار در روز یا پماد آنتی بیوتیک به توصیه پزشک خود، ناحیه را مرطوب نگه دارید. از شنا کردن، خیساندن یا استفاده از وان آب گرم/گرداب در طول درمان خودداری کنید.

عواملی که در نیاز به جلسات متعدد نقش دارند:

 • چه نوع رنگدانه ای باید حذف شود

 • چقدر خالکوبی اخیر انجام شده است

 • رنگدانه چقدر عمیق کاشته شد

 • چقدر رنگدانه اشباع شده است

 • خالکوبی روی چه قسمتی از بدن است

 • چقدر پوست حساس است

 • چقدر پوست خوب می شود

 • چقدر دستورالعمل های مراقبت های بعد از آن رعایت می شود

 • چه مقدار رنگدانه باید حذف شود

بعد از برداشتن تاتو ابرو چه انتظاری باید داشت؟

 پس از درمان، ممکن است متوجه قرمزی، تورم یا حتی تاول در ناحیه تحت درمان شوید. در حالی که این عوارض جانبی معمولا موقتی هستند، اما ممکن است کمی خطرناک باشند. حتماً دستورالعمل‌های مراقبت‌ی خود را دنبال کنید تا تحریک را به حداقل برسانید و بهبودی را بهبود بخشید.

ممکن است با بالا رفتن رنگدانه به سطح پوست، متوجه شوید که پوست تحت درمان تیره تر به نظر می رسد. اطراف آن ممکن است روشن شود (هیپوپیگمانتاسیون) یا تیره شود (هیپرپیگمانتاسیون). این کاملا طبیعی است و با گذشت زمان محو می شود.
سه تا چهار ماه طول می کشد تا چرخه رشد ابرو از ابتدا تا پایان حرکت کند، بنابراین صبور باشید. به طور کلی، رشد از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی از افراد ممکن است بین چهار تا شش هفته شروع به رشد کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است تا چند ماه تغییر چندانی نب
نتیجه گیری

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *