مقاله ها

مراقبت های بعد از شیدینگ لب

مراقبت های بعد از شدینگ لب-شیدینگ

اگر تصمیم دارید که شیدینگ لب را انجام بدهید و در انتظار درمان هستید لازم است مراقبت های بعد از شدینگ لب را بدانید. با انجام ای تکنیک و رعایت درست مراقبت های بعد از شدینگ لب در کوتاه ترین زمان، لب های شما بزرگ تر، پر رنگ تر و رنگارنگ تر به نظر می رسند. شیدینگ لب به شما کمک میکند تا در زمان با ارزش خود در صبح صرفه جویی کنید و دیگر در مورد نقص های لبتان نگران نباشید. اما مواردی وجود دارد که باید بعد از عمل رژگونه لب خود به خاطر بسپارید – از جمله برخی از بایدها و نبایدها – تا بیشترین بهره را از درمان خود ببرید.

شیدینگ لب چگونه انجام می شود؟

به وسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن برقی و سوزن مخصوص انجام میشود.در واقع رنگ کاشت شده در
شیدینگ به صورت سایه است که روی لب انجام می شود. این تکنیک بسیار مهم است زیرا اگر به صورت عادی انجام
شود مانند تاتو رژ لب خواهد شد.

آیا شیدینگ لب درد دارد؟

ما به شما دروغ نمگوییم، این احتمال وجود دارد که بعد از درمان شیدینگ لب خود تا حدی احساس درد کنید . این قابل انتظار است و نباید نگران باشید که چیزی اشتباه است. ممکن است احساس سوزش خفیف، خشکی لب ها، تورم و لایه برداری داشته باشید.

هنگامی که لب های شما شروع به پوسته پوسته شدن می کند، در برابر اصرار برای کمک به آنها مقاومت کنید. دلمه های خود را جدا نکنید و نچینید. اجازه دهید به طور طبیعی از بین بروند. در صورت لزوم می‌توانید از کیسه یخ برای خنک کردن لب‌هایتان استفاده کنید، و می‌توانید به آرامی لب‌هایتان را با یک پد پنبه‌ای مرطوب پاک کنید، اما باید اجازه دهید در هوا خشک شوند. آنها مقداری زمان برای درمان نیاز دارند و لب های شما زمانی که زیاد به آنها دست نزنید بهترین بهبود را خواهند داشت. تداخل می تواند منجر به زخم یا از بین رفتن رنگدانه شود.

تیرگی لب بعد از انجام شیدینگ

اگر متوجه شدید رنگ لب‌هایتان تیره‌تر از چیزی است که در ابتدا می‌خواستید، نگران نباشید. رنگی که بلافاصله پس از روش شیدینگ لب مشاهده می کنید ، هیچ نشانه ای از آن در چند هفته آینده وجود ندارد – این فقط موقتی است. با رعایت مراقبت های بعد از شدینگ لب شما می توانید انتظار داشته باشید که رنگ لب شما در مقایسه با نتایج فوری بعد از عمل ، تا 50 ٪ محو شود و رنگ لب جدید شما با رنگ طبیعی لب شما ترکیب می شود.

به همین ترتیب، اگر احساس می‌کنید که رنگ لب‌هایتان پس از لایه‌برداری کامل از بین رفته است، نگران نباشید. رنگ شما برمی گردد و همان رنگی می شود که به دنبالش بودید. فراموش نکنید، یک قرار ملاقات بعدی برای اطمینان از اینکه از نتایج راضی هستید دارید.

درمان ورم لب بعد از تاتو

التهاب لب بعد از تاتو، بصورت ورم و قرمزی نمایان شده و گاهی دردناک است، مواجه با این عارضه بین یک تا سه روز بعد از تاتو تا حدودی طبیعی است،اما اگر بیشتر از این ادامه پیدا کند، باید به پزشک برای معالجه و درمان ورم لب بعد از تاتو مراجعه نمایید. توصیه های اشاره شده درمراقبت های بعد از شدینگ لب ، و همین طور انجام اقداماتی مثل گذاشتن کمپرس یخ روی لب و استفاده از قرص کاهش التهاب؛ پرهیز از خوردن غذاهای چرب و ادویه دار و همین طور عدم استفاده از رژ لب تا مدت معین؛ تا حدودی این امر را کنترل می
کند.

یک جلسه پیگیری رزرو کنید

پس از عمل اولیه شما، که بین دو تا سه ساعت طول می کشد، تقریباً شش تا هشت هفته پس از عمل برای شما یک قرار بعدی رزرو میشود. این یک جلسه تکمیلی است. این به پوست شما فرصت می دهد تا رنگدانه را هضم کند و التیام یابد.در طول جلسه پیگیری شما، رنگ اضافی اضافه می کنیم و هر شکافی را که رنگدانه نگرفته است، پر می کنیم.

مراقبت های بعد از شدینگ لب-به مدت 2 هفته ورزش نکنید و آفتاب نگیرید

شیدینگ لب مجوز رایگان شما برای غیبت در باشگاه است! شما باید در دو هفته اول پس از درمان از لب های خود مراقبت کنید. این بدان معنی است که شما باید از ورزش خودداری کنید.

مراقبت های بعد از شدینگ لب-از دست زدن به لب ها خودداری کنید!

افراد همیشه صورت خود را لمس می‌کنند، چه متوجه شوند یا نه. همانطور که به نظر می رسد ناخوشایند است، اما اکثر مردم آن را وسوسه انگیز می دانند که دلمه های خود را انتخاب کنند. این یک مشکل زمانی است که شما درمان رژگونه لب انجام داده اید و در تلاش برای بهبودی هستید. با لمس صورت خود، خود را در معرض عفونت قرار می دهید. تا زمانی که لب هایتان خوب نشوند، آنها را لمس نکنید. اجازه دهید آنها نفس بکشند و نتایج بسیار بهتر خواهد بود.

همه چیز درباره زیبایی عالی بیاموزید و اینکه چگونه می توانیم به شما در رسیدن به اهداف زیبایی خود کمک کنیم.

مراقبت های بعد از شدینگ لب-لب های خود را خیس نکنید

خیس شدن لب ها می تواند آنها را مستعد عفونت کند، بنابراین توصیه می کنیم آنها را خشک و تمیز نگه دارید. در چند روز اول بدون نی بنوشید – اگر لب های لطیفی دارید، این ممکن است ترجیح داده شود!

مراقبت های بعد از شدینگ لب-مراقب آنچه می خورید باشید

در حالی که لب های شما در حال بهبود هستند، می خواهید تمیز غذا بخورید. به غذای خشک بچسبید و هر کاری که می توانید برای جلوگیری از کثیف شدن لب هایتان انجام دهید. به خصوص توصیه می کنیم در روزهای اول از مصرف غذاهای شور و تند پرهیز کنید.

مراقبت های بعد از شدینگ لب-هیچ جلسه آرایشی را برنامه ریزی نکنید

احتمالاً در چند روز اول پس از درمان رژ لب، تمایل چندانی به بوسیدن نخواهید داشت، که این چیز خوبی است. فاصله خود را حفظ کنید و از بوسیدن خودداری کنید تا زمانی که پوست شما به طور کامل بهبود یابد.

۵ سال دیگر برگردید!

رژ لب ماندگاری زیادی دارد – تا پنج سال – اما در نهایت محو می شود. برای اطمینان از اینکه لب‌هایتان خیره‌کننده باقی می‌مانند، زمانی که به پایان این دوره پنج ساله نزدیک شدید، قرار ملاقات رزرو کنید، و ما مطمئن خواهیم شد که در اسرع وقت رزرو شده‌اید.

با آکادمی آرایش سحر جدیدی در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *