مقاله ها

نحوه انجام تاتو خط لب

نحوه انجام تاتو خط لب-تاتو

نحوه انجام تاتو خط لب عملی است که با استفاده از رنگ تتو لب رنگی با سوزن مکانیکی، رنگ لب را به صورت نیمه دائمی افزایش می دهد. به عبارت دیگر، می توان آن را به عنوان یک خالکوبی دائمی آرایشی تعریف کرد.

تاتو خط لب

 این درمان برای افرادی که لب‌هایش متقارن نیستند و فقط به کمی متعادل کردن نیاز دارند، عالی خواهد بود. من همچنین این درمان را به افرادی که دوست دارند روزانه رژ لب بزنند و دوست دارند لب هایشان برجسته تر باشد توصیه می کنم.در خط لب طبیعی شما واقعاً یک خط تعریف شده نمی بینید. این برای افرادی که نیاز به متعادل شدن لب های خود دارند بسیار عالی است و برای افرادی که به صورت روزانه رژ لب نمی زنند توصیه می شود زیرا وقتی رژ لب نمی زنید، هیچ خط چشمی وجود ندارد. می توانید یک براق کننده، چستیک یا نرم کننده لب بزنید و رنگ طبیعی زیبایی خواهید داشت که هرگز لکه نمی کند، لکه نمی زند یا پاک نمی شود.

خط لب دائمی یک گزینه عالی برای افزایش اندازه، شکل و رنگ لب های شما به شکلی طبیعی است. مزایای خط و رنگ دائمی لب: بهبود شکل، اندازه و رنگ لب های خود و افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس.

نحوه انجام تاتو خط لب

نحوه انجام تاتو خط لب عملی است که با استفاده از رنگ تتو لب رنگی با سوزن مکانیکی، رنگ لب را به صورت نیمه دائمی افزایش می دهد. به عبارت دیگر، می توان آن را به عنوان یک خالکوبی دائمی آرایشی تعریف کرد.

تتو دائمی در واقع شبیه به تکنیک های سنتی تتو است. این خالکوبی که معمولاً 2 تا 3 سال روی لب ماندگاری دارد، رنگی دلپذیر و جذاب به لب ها می دهد.

برای فرآیند تتو خط لب که در مرکز ما انجام می‌شود، متخصص ما ابتدا یک رنگ بی‌نظیر برای لب‌های شما ایجاد می‌کند. با توجه به ظاهری که می خواهید هر رنگ مطابق با رنگ لب شما و آنچه می خواهید سفارش می شود. به این ترتیب، می توانید رنگ لب مورد نظر خود را پس از انجام تکنیک به دست آورید.

پس از انتخاب رنگ لب، کارشناس ما با استفاده از مداد لب یا رژ لب، خالکوبی لب شما را نقشه می‌کشد و اطمینان حاصل می‌کند که به شکل دلخواه شما انجام میشود. سپس یک کرم بی حس کننده موضعی روی لب های شما می زند. به این ترتیب از احساس درد جلوگیری می شود.

تات خط لب می‌تواند جای زخم‌های باقی‌مانده از زخم‌های سرد، ضربه‌های قبلی، عمل‌های جراحی را از بین ببرد یا زمانی که نیاز به بازسازی شکاف لب دارید می‌تواند جایگزین مناسبی برای جراحی باشد.

مزایای انجام تاتو خط لب

1. می‌تواند به شما کمک کند جوان‌تر به نظر برسید – با افزایش سن، درخشندگی و حالتی را که پوست جوان‌ترمان می‌دهد از دست می‌دهیم و گاهی اوقات به این معنی است که رنگ‌های صورتی طبیعی لب‌هایمان را از دست می‌دهیم. آنها فقط تمایل دارند که هر چه سن ما بیشتر می شود “خنگ تر” به نظر می رسند؟
2. تمام روز و شب روشن می ماند! – این بوسه کوچک را روی صورت عزیزانمان لکه نمی‌کند، لکه نمی‌کند یا نمی‌دهد. ?
3. وقتی آماده می شوید، زمان زیادی را برای شما صرفه جویی می کند … و در شب کمتر حذف می کنید! پیروزی!
4. می تواند بین 1 تا 5 سال دوام بیاورد (نتایج متفاوت است) – این واقعاً به نحوه بهبودی بدن شما بستگی دارد، همه افراد متفاوت هستند … اما نگهداری آن بسیار کم است.
5. در خرید لوازم آرایش در هزینه شما صرفه جویی می کند؟
6. لب های شما پرتر، برجسته تر و متعادل تر به نظر می رسند. این یک مزیت بزرگ برای کسانی است که با بینایی یا شرایط پزشکی که مانع از آرایش آنها می شود، مشکل دارند.
7. مناسب برای کسانی که به آرایش معمولی حساسیت دارند

مراحل بهبود تاتو خط لب

مهمترین بخش نحوه انجام تاتو خط لب این است که در طی دو هفته اول همیشه آنها را مرطوب نگه دارید. وقتی کارم تموم شد، تقریبا هر نیم ساعت یکبار کرم شفابخش می‌زدم. این واقعا به آن‌ها کمک می‌کند تا کمتر پوست کنده شوند و رنگ بیشتری حفظ شود. همچنین ممکن است متوجه شوید که رنگ شما ممکن است بیش از حد محو شود، یا شکل تردی خود را از دست بدهد، اما این نیز خوب است.

تصمیم به خالکوبی لب دارید، همیشه به رنگ/تن طبیعی تر بهبود می یابد. اگر به رنگ لب‌های پررنگ علاقه دارید، لب‌های نیمه‌دائمی راه‌حل نیستند، اما همیشه می‌توانید از رژ لب استفاده کنید و از آنجایی که لب‌های شما رنگ طبیعی‌تری دارند، روی رنگ آن تأثیری نخواهد داشت.

بعد از اینکه کرم بی حس کننده شروع به اثر کرد، متخصص ما شروع به خالکوبی رنگدانه روی لب های شما با تفنگ مکانیکی می کند. در حین انجام عمل، احساس خفیف خفیف روی لب های خود خواهید داشت.

برنامه از شروع تا پایان تقریباً 1.5 ساعت طول می کشد. بلافاصله پس از قرار ملاقات، لب های شما بسیار تیره تر از زمان بهبودی به نظر می رسند. رنگ بهبود یافته تقریباً 30 تا 50 درصد روشن تر از نتایج اولیه به نظر می رسد. یعنی رنگ تیره بعد از اعمال به مرور زمان روشن می شود و به رنگ مورد نظر شما می رسد.

قیمت تتو دائمی لب چقدر است؟

قیمت تتو رژ لب در افراد مختلف متفاوت است. چون ساختار لب همه یکسان نیست. برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با ما تماس بگیرید یا به مرکز ما مراجعه کنید.

آیا تاتو خط لب درد دارد؟

فکر می‌کنم تعجب کنید اگر بدانید واقعاً هیچ دردی در طول عمل وجود ندارد. از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما من هنوز هیچ شکایتی نداشته ام! برخی افراد آن را کمی ناخوشایند می دانند، اما این تنها به این دلیل است که کمان کوپید حساس ترین قسمت است. اکثر مردم چیزی را احساس نمی کنند و این روش را کاملاً آرامش بخش می دانند. پس از درمان، ممکن است لب‌های شما کمی سفت و متورم شوند، اما نیازی به مرخصی گرفتن از کار نخواهید داشت. وقتی لب‌هایم را انجام دادم، احساس می‌کردند کمی آفتاب سوخته‌اند، اما من اصلاً دردی احساس نکردم.

ماندگاری خط لب تاتو شده چقدر است؟

برای اکثر مردم، خط لب دائمی چندین سال دوام می‌آورد، معمولاً 3 تا 5 سال. ماندگاری این روش به این واقعیت اشاره دارد که رنگدانه مانند آرایش سنتی پاک نمی‌شود.

آیا تتو لب خطرناک است؟

 فرآیند تتو رژ لب توسط متخصصان با استفاده از رنگ ها و رنگدانه های طبیعی انجام می شود. اقدامات انجام شده در این شرایط هیچ آسیبی برای سلامتی شما ندارد.ولی باید راجع به مرکز انجام خدمات تتو خود تحقیقات کامل را انجام داده و از مرغوبیت مواد و وسایل متخصص اطمینان حاصل نمایید.

سحر جدیدی را در اینستگرام دنبال کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *