مقاله ها

نحوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است

نحوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است-ابرو
در دنیای زیبایی، یکی از ترندهای پیشرو، استفاده از آرایش دائمی است که ضمن حفظ ظاهر طبیعی، ویژگی های صورت را بهبود می بخشد. یکی از محبوب ترین این اپلیکیشن ها میکروپیگمنتیشن است که به گونه ای طراحی شده است که ابروهای شما را جذاب تر و بی عیب تر می کند. در این مقاله با این تکنیک بیشتر آشنا میشویم و به این میپردازیم که نحوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است؟

میکرو پیگمنتیشن چیست؟

یک روش زیباشناختی و موثر برای کانتورینگ ابرو است که یک فریم طبیعی برای ابروهای شما ایجاد می کند و مراقبت و توجه را به شما می دهد. این روند که اخیراً به طور فزاینده ای محبوب شده است، به روشی تبدیل شده است که کسانی که کانتورینگ ابرو انجام می دهند از نتایجی که به دست می آورند بسیار راضی هستند.

برای این که بیشتر با این تکنیک آشنا شوید باید بدانید که نحوه انجام میکروپگمنتیشن چگونه است؟

به طور خلاصه میتوان گفت میکروپیگمنتیشن، آرایش دائمی یا آرایش کانتور، قرار دادن رنگدانه زیر پوست با کمک سوزن است.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ از ضربات تیغه برای شبیه سازی ضربه های مو بر روی ابرو استفاده می کند، سپس جوهر در لایه های بالایی پوست کاشته می شود.میکروبلیدینگ حالت طبیعی تری به ابرو میدهد.


نازک شدن و انحراف ابروهای ما در طول زمان یک مشکل رایج برای بسیاری از افراد است. در حالی که استفاده از پودر ابرو یک روش رایج برای غلبه بر این مشکل است، اما ممکن است همیشه نتوان به نتیجه یکنواخت و ارائه ظاهری طبیعی دست یافت. خوشبختانه کانتورینگ ابرو با میکروپیگمنتیشن می تواند یک گزینه عالی برای حل این مشکل باشد. این روش به طور خاص برای پرتر، طبیعی تر و متقارن کردن ابروها طراحی شده است. به جای اینکه مرتباً با پودر ابرو کار کنید، با این روش، ابروهای شما همیشه می توانند عالی به نظر برسند.

تکنیک های مورد استفاده در فرآیند میکروپیگمنتیشن

برای پی بردن به این موضوع که نحوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است بهتر است ابتدا در باره تکنیک های مورد استفاده در فرایند میکروپگمنتیشن بیشتر صحبت کنیم.

در مرحله اول، مهم است که بدانیم چرا روش های کانتورینگ ابرو بسیار محبوب هستند. ابروها جزییات مهمی هستند که ویژگی های صورت شما را برجسته می کند و به شما اجازه می دهد تا حالت های خود را آزادتر بیان کنید. بنابراین مهم است که ابروهای شما مرتب و مطابق با روند مد روز باشد. ابروهای پرپشت و پرپشت جزو ترندهای پرطرفدار اخیر است، اما برخی افراد نمی توانند به طور طبیعی به این ظاهر دست پیدا کنند. اینجاست که تکنیک‌های آرایش دائمی، به‌ویژه میکروپیگمنتیشن، می‌تواند با ایجاد ظاهری ارگانیک، به کانتورینگ ابرو کمک کند.

میکرو پیگمنتیشن یک برنامه کانتورینگ ابرو است که به شما امکان می دهد ضخامت، پری و شکل ابروهای دلخواه خود را داشته باشید. این تکنیک برای کسانی که کانتور ابروهای طبیعی را ترجیح می دهند ایده آل است. در مقایسه با یک برنامه دیگر برای کانتورینگ ابرو به نام میکروبلیدینگ، انجام ابرو با میکروپیگمنتیشن مزایای زیادی دارد. میکروپیگمنتیشن با استفاده از سوزن ظریف‌تری رنگدانه را به ابروها تزریق می‌کند و ظاهر طبیعی تری را ایجاد می‌کند. علاوه بر این، میکروپیگمنتیشن یک راه حل دائمی تر است و محو شدن رنگ کمتر قابل توجه است.

نحوه انجام میکروپگمنتیشن چگونه است-تکنیک نوازش مو

روش نوازش مو با خطوطی شبیه مو در لایه بالایی پوست در ناحیه ابرو اعمال می شود. پس از انجام عمل، ظاهری طبیعی شبیه به ابروهای موجود به دست می آید.

نحوه انجام میکروپگمنتیشن چگونه است-تکنیک پودر کردن

هدف تکنیک نوازش مو در مقایسه با سایر کاربردهای میکروپیگمنتیشن، ظاهری کمی شدیدتر است. ماندگاری آن بیشتر است. خالکوبی نیست.

نحوه انجام میکروپیگمنتیشن چگونه است-تکنیک سایه زدن

اگر ظاهری را دوست دارید که هنگام پر کردن شکاف ابروی خود با مداد ایجاد می شود، تکنیک سایه زدن ممکن است برای شما مناسب باشد. این طولانی ترین تکنیک میکروپیگمنتیشن است.

نحوه انجام میکروپگمنتیشن چگونه است؟

میکروپیگمنتیشن فرآیندی است که شامل قرار دادن رنگدانه ها در زیر پوست می شود. در طی فرآیند میکرو سوزن های دستگاه میکروپیگمنتیشن به داخل پوست نفوذ کرده و رنگدانه ها را به عمق حدود 2 میلی متر در زیر پوست رسوب می دهند. این رنگدانه ها باید با رنگ پوست و رنگ ابرو شما سازگار باشد. در غیر این صورت ممکن است ظاهری مصنوعی و غیر طبیعی ایجاد شود. نتیجه این فرآیند به توانایی هنری آرایشگر دائمی شما بستگی دارد. موسسات بهداشتی باتجربه مانند پزشکی اکسپرت سلامت نیازهای مشتریان خود را درک می کنند و راهنمایی های مناسب برای دستیابی به نتایج بی عیب و نقص ارائه می دهند.

آیا میکروبلیدینگ درد دارد؟

 اگرچه فرآیند میکروبلیدینگ ممکن است برای مدتی ناراحت کننده باشد، باید با کرم بی حس کننده کنترل شود و ناراحتی احساس شود.اما کوتاه مدت و قابل تحمل است. تحمل درد فردی، نوع پوست و شرایط از قبل موجود می تواند بر میزان درد یا ناراحتی فرد تأثیر بگذارد.

پس از فرآیند میکروبلیدینگ؛ قرمزی خفیف و رنگ ابروهای تیره تر کاملا طبیعی است. هیچ موردی برای نگرانی نیست. قرمزی در 1-2 ساعت از بین می رود و تیرگی تقریباً در 3 روز از بین می رود.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

ماندگاری میکروپیگمنتیشن یکی از مزایای آن است و موضوعی بسیار مورد توجه است. هنگامی که کانتورینگ ابرو با تکنیک های مو یا سایه زدن توسط یک متخصص در این زمینه انجام می شود، می تواند به مدت 9 تا 18 ماه به آرامی ادامه یابد. با این حال، روش‌های میکروپیگمنتیو ممکن است درک متفاوتی از دوام داشته باشند، زیرا از روش‌های متفاوتی نسبت به تکنیک‌های سنتی تاتو استفاده می‌کنند.

  • هم نور خورشید و هم قرار گرفتن منظم در معرض رنگ های روشن یا جلسات سولاریوم، پوست بیش از حد خشک، برخی داروها و استعمال دخانیات عواملی هستند که بر ماندگاری تأثیر منفی می گذارند. علاوه بر این، آلفا هیدروکسی، رتین-a و اسید گلیکولیک موادی هستند که باید از مناطقی که آرایش دائمی در آن اعمال می شود (فقط مناطق اعمال شده) دور نگه داشته شوند. در غیر این صورت، ممکن است اثر کاهش یابد و مراقبت های بیشتری برای دوره های زمانی خاص مورد نیاز باشد.
  • استفاده از کرم ضد آفتاب روی پلک ها و استفاده از عینک آفتابی روی چشم با خط چشم نیز طول عمر آرایش دائمی را افزایش می دهد.

برای کسب مشاوره با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *