مقاله ها

هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

 

ما هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم را در ادامه به شما میگوییم که میتوانید با مطالعه آن بیشتر درباره ی این روش اطلاعات کسب کنید.برای اکثر ما خانم ها، ابروها بخش مهمی از هویت ما هستند. به همین دلیل است که ما زمان و پول زیادی را صرف زیبا کردن آنها میکنیم. میکرو بلیدینگ یک روش نیمه دائمی است.

ما با چیز دائمی تر مخالف نیستیم. تنها مشکل آن این است که ترندهای ابرو و ترجیحات شخصی ما ممکن است تغییر کند. بنابراین تتو ابرو دائمی یک گزینه ایده آل نیست، به خصوص برای کسانی که تعهد مادام العمر را نمی خواهند. به همین دلیل است که میکروبلیدینگ با قابلیت نگهداری کم و جذابیت نیمه دائمی خود، به سرعت تبدیل به یک درمان زیبایی برای زنانی شده است که به دنبال دستیابی به ابروهایی بی نقص، جداب و پر هستند. و اگرچه این روش گران قیمت تر است، اما این روش بی‌نقص بازخوردهای مثبتی را از سوی متخصصان زیبایی و علاقه‌مندان دریافت کرده است.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ را می توان به عنوان نوعی از زیبایی شناسی ابرو تعریف کرد که اخیراً بسیار محبوب شده است. این کار با رنگ های ارگانیک در سایه های مناسب با رنگ ابرو، مو و پوست شما و با استفاده از دستگاه های مخصوص که شامل سوزن های بسیار ظریف  مخصوص درمان ابرو هستند انجام می شود. این فرآیند که نوعی آرایش نیمه دائمی است توسط متخصص با مهارت انجام می شود. در این روش هاشور هایی طبیعی و ظریف (همانند تار های ابرو) روی پوست شما کشیده میشود.

در ادامه این مقاله در رابطه با هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم صحبت کردیم،اگر قصد انجام میکروبلیدینگ دارید، حتما مطالعه نمایید.

هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم-مزیت ها

میکروبلیدینگ شما را جوان تر نشان می دهد

به طور کلی موها با افزایش سن نازک می شوند و کم پشت تر می شوند. میکروبلیدینگ ظاهری جوان تر، متقارن و صیقلی را برای شما به ارمغان می آورد.

مقرون به صرفه بودن

میانگین بین المللی برای این روش تقریبا از 600 دلار است این ممکن است کمی گران به نظر برسد، اما اثرات آن بیش از یک سال باقی می‌ماند تا اینکه نیاز به ترمیم کردن داشته باشید. وقتی به قیمت لوازم آرایش و زمان صرف شده برای مرتب کردن ابرو فکر می کنید، نسبتاً مقرون به صرفه است.

روال صبحگاهی شما کوتاهتر شده است

وقتی صحبت از صرفه جویی در زمان شد، آرایش کردن صورت خود در صبح زمان کمتری می برد، و لازم نیست که نگران درست کردن ابروهای خود باشید.

شما همیشه آراسته به نظر خواهید رسید

فقط این واقعیت که شما همیشه خط ابرویی کاملا مرتب و خوش فرم خواهید داشت، بهترین چهره شما را حتی بدون آرایش جلوه می دهد. دیگر هیچ نگرانی در مورد صاف کردن ابروهایتان وجود ندارد و بدون توجه به آب و هوا یا سطح فعالیت شما و مدت زمان بیرون بودنتان، ظاهرتان لکه دار نمی شود و زیبایی ابرو های خودتان را از دست نمیدهید.

اثرات طولانی مدت هستند

بر خلاف آرایش ابرو یا آرایش روزانه، اثرات میکروبلیدینگ حداقل یک سال یا بیشتر باقی می ماند. با انجام هر 12 تا 18 ماه، شما حداکثر سالی یک بار دیگر لازم نیست خودتان برای آرایش ابرو هایتان وقت بگدارید . همچنین نسبتاً بدون درد است.

هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم-درمان ابرو

هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم-معایب و خطرات احتمالی 

ظاهر جوان و ظریفی که از  میکروبلیدینگ ابروهای خود به دست می آورید می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد. خوب، آن زمانی است که این کار به درستی انجام می شود.

از طرف دیگر، اگر قربانی عمل اشتباه یک فرد جعلی و فاقد صلاحیت یا یک هنرمند آموزش ندیده بشوید، مطمئناٌ نتیجه را دوست نخواهید داشت و از انجام آن پشیمان میشوید. همانطور که کار های ابرو محبوبیت پیدا می کند، افراد بیشتری برای جذب مشتری قیمت را پایین تر از حد معقول پیشنهاد میدهند، که معمولاً برای سود بیشتر خودشان از مواد و ابزارالات نامناسب، نامرغوب و قیمت پایین استفاده میکنند.

ما می دانیم که میکروبلیدینگ چقدر می تواند مفید باشد، به خصوص در کمک به مشخص کردن ویژگی های صورت شما و کاهش زمان آرایش شما به نصف. با این حال، جنبه های تاریک میکروبلیدینگ وجود دارد که قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یا نبودن آن باید در مورد آنها بدانید. در اینجا در باره معایب میکروبلیدینگ میخوانیم :

احتمال عفونت و واکنش های آلرژیک

اگرچه نادر است، اما واکنش های آلرژیک و عفونت ممکن است پس از میکروبلیدینگ رخ دهد.

برای جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک، می‌توانید از قبل تست پچ انجام دهید . عفونت می تواند در نتیجه تکنیک ضعیف یا مراقبت های بعدی ناکافی ایجاد شود. علائم عفونت به طور معمول پوسته پوسته شدن شدید و به دنبال آن التهاب، قرمزی و یا چرک است.

برای پوست های چرب عالی نیست

در ادامه مقاله هر آنچه قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو باید بدانیم، لازم است بدانید میکروبلیدینگ روی پوست های چرب معمولاً به اندازه پوست های معمولی تا خشک دوام ندارد و نتایج خیلی از حالت عادی شروع به محو شدن می کنند. اگر پوست چرب دارید، هنوز هم می توانید ابروهای خود را با یک هنرمند باتجربه اصلاح کنید فقط زود تر نیاز به ترمیم پیدا میکنید.

حذف آثار میکروبلیدینگ آسان نیست

هنگامی که تصمیم گرفتید ابروهای خود را میکروبلید کنید، برای تمام خطرات احتمالی آماده باشید زیرا احتمالاً برای مدت زمان نسبتاً طولانی با آنها درگیر خواهید بود. شما نمی توانید میکروبلیدینگ را به تنهایی حذف کنید، اما خوشبختانه ابروهای میکروبلیدینگی شما به مرور زمان محو می شوند و سپس می توانید آنها را به صورت حرفه ای حذف کنید.

مراقبت های قبل از انجام میکروبلیدینگ

  • قبل از انجام میکروبلیدینگ مشاوره بگیرید و در مورد مدل و رنگ ابروی دلخواه و مناسب صورت خود اطمینان حاصل کنید.
  • آفتاب نگیرید و سولار نروید.
  •  دارو هایی را که میخورید به آرایشگر خود اطلاع دهید. (دارو های رقیق کننده ی خون میتوانند در این روند اختلال ایجاد کنند.
  • از چهار رزو قبل ابرو های خود را رنگ نکنید.
  • از یک ماه قبل تزریق بوتاکس و ویتامین A نداشته باشید.
  • از دو روز قبل از انجام میکروبلیدینگ نوشیدنی هایی مانند چای، قهوه و یا الکل مصرف نکنید.
  • در دوران قاعدگی تان میکروبلیدینگ انجام ندهید.
  • از یک هفته قبل قرص روغن ماهی نخورید.

 مراقبت پس از انجام میکروبلیدینگ

بهتر است فعالیت هایی که باعث تعریق بیش از حد در طول دوره بهبودی می شوند را به حداقل برسانید. از فرو بردن صورت خود در آب و استفاده از مواد آرایشی بر روی ابروهای خود اجتناب کنید. بهتر است دو تا سه بار در روز ابروهای جدید خود را با آب ولرم و یک دور پنبه پاک کنید.

این یک گام مهم در حفظ ابروهای شما از هرگونه مایع لنفاوی است که ممکن است در نتیجه زخم های تازه جمع شود.

برای دستیابی به بهترین نتایج درمانی، ابروهای خود را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگه دارید و از پاک کننده های حاوی رتینوئیدها، اسیدها یا لایه بردارها برای چند هفته اول پس از عمل اجتناب کنید.

مدت زمان بهبود میکروبلیدینگ چقدر است؟

روند بهبودی ممکن است تا یک ماه طول بکشد. در چند روز اول قطعاً رنگ آن بیشتر دیده میشود(پررنگ‌تر، تیره‌تر و تیزتر است). در حدود روز چهارم [یا] پنجم، ممکن است ترشحاتی از ابرو خارج شود که این مایعات بعد از خروج از پوست خشک مسشود و کم کم به صورت خفیف پوسته پوسته میشود، البته جای نگرانی نیست. یک آرایشگر حاذق میتواند از ایجان آن جلوگیری کند اما ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا همه افراد به طور متفاوتی بهبود می‌یابند. به گفته کری، روند بهبودی ممکن است یک ماه کامل طول بکشد، “حدود 30 روز کامل بازسازی پوست طول می کشد.” به طور کلی، علامت 30 روز زمانی است که “ابرو های شما بعد از انجام کار میکروبلیدینگ رنگ واقعی خود را نشان می دهد.”

جمع بندی

در این مقاله،مطالبی راجع به چیز هایی که باید قبل از انجام میکروبلیدینگ بدانیم گفته شد. حتماً برای انجام این عمل از تسلط و تجربه آرایشگر خود و پاکیزه بودن و مرغوب بودن وسایل اطمینان حاصل کنید. ماندگاری میکروبلیدینگ بین 6ماه تا 2سال بسته به مراقبت و نوع پوست (روی پوست نرمال و خشک ماندگاری بیشتری دارد)شماست.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *